Movies
Ratings
182
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0