Titles you rated
49 DaysRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5