Titles you rated
OblivionRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
Last ChristmasRated ★ 2.5
100 ThingsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0