Titles you rated
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- LimitRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5