Movies
Ratings
401
The Exit 8Rated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Stars in the Ordinary UniverseRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0