Movies
Ratings
145
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 0.5
The MaskRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
MRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0