Movies
Ratings
268
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0- Summer NightRated ★ 3.0
- HOSANNARated ★ 4.0