Titles you rated
FlippedRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0