Titles you rated
District 9Rated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
TangerineRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0