Movies
Ratings
365
District 9Rated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 1.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
SanctumRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5