Movies
Ratings
276
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BabeRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5