Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Fortune SalonRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.5