Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5