Movies
Ratings
189
PandoraRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5