Titles you rated
Frozen IIRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0