Titles you rated
ChappieRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Rest StopRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5