Movies
Ratings
585
Last HolidayRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.0
UnsaneRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The BattalionRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 5.0
House of GucciRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0