Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 0.5
MoanaRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0