Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0