Movies
Ratings
15
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0