Movies
Ratings
39
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The WordsRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0