Movies
Ratings
76
In TimeRated ★ 3.0
The Cat in the HatRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0