Movies
Ratings
30
ShopliftersRated ★ 5.0
9 Full MoonsRated ★ 5.0
5 to 7Rated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Paper TownsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Men, Women & ChildrenRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
DopeRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0