Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Immortal BelovedRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0