Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 0.5
The PhoneRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0