Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0