Series
Ratings
18
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0