Titles you rated
The NewsroomRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5