Series
Ratings
10
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0- WORKING!!!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5