Movies
Ratings
313
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 0.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5