Movies
Ratings
50 I Am SamRated ★ 4.5 I Am SamRated ★ 4.5
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
 X-Men: First ClassRated ★ 3.0 X-Men: First ClassRated ★ 3.0
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 The Berlin FileRated ★ 3.0 The Berlin FileRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 3.0 FrozenRated ★ 3.0
 Cyrano AgencyRated ★ 4.5 Cyrano AgencyRated ★ 4.5
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
- Take OffRated ★ 4.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 The Man from NowhereRated ★ 3.0 The Man from NowhereRated ★ 3.0
 AvatarRated ★ 3.5 AvatarRated ★ 3.5
 Scandal MakersRated ★ 4.5 Scandal MakersRated ★ 4.5
 Architecture 101Rated ★ 4.5 Architecture 101Rated ★ 4.5
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 The ThievesRated ★ 3.0 The ThievesRated ★ 3.0