Movies
Ratings
111
52-Hertz WhalesRated ★ 3.0- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 3.5
Hanalei BayRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5
Do Unto OthersRated ★ 3.0- Our springRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 3.5
The InternationalRated ★ 3.0
Black BookRated ★ 3.5
Official SecretsRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0