Movies
Ratings
569
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 1.5