Series
Ratings
84
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Working: What We Do All DayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5