Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5