Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.0