Movies
Ratings
67
AssassinationRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0