Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 0.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5