Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0