Movies
Ratings
388
3 IdiotsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5