Movies
Ratings
350
Saving FaceRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
SecretRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0