Movies
Ratings
101
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 1.5
The Hot ChickRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Nothing But the TruthRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0