Series
Ratings
37
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 1.0
Summer SnowRated ★ 4.0- remoteRated ★ 2.0
WATER BOYSRated ★ 3.5- Stand up!!Rated ★ 2.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
Last FriendsRated ★ 0.5
素直になれなくてRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0- サプリRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0