Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5