Movies
Ratings
20
Love, RosieRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0