Movies
Ratings
618
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0