Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5