Titles you rated
VeteranRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
The Classified FileRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 0.5
300Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5