Movies
Ratings
32
The Hurt LockerRated ★ 4.0
PlaceboRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 2.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 5.0
EegaRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0