Movies
Ratings
714
The BatmanRated ★ 3.5
MalignantRated ★ 2.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
High TensionRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 0.5
The VillainessRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 4.5